• Wpisów: 32
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 11 minut temu
  • Licznik odwiedzin: 1 361 / 34 dni
 
igotmyselfinish
 
Witaj!
Tak więc, z racji tego, iż jestem koneserem (XD) filmowym, oraz bajkowym i potrafiłabym przeznaczyć ostatnie pieniądze na pójście do kina, staram się być także na bieżąco z filmami, oraz bajkami, które mogą mnie zachwycić. Tak więc dziś został opublikowany pierwszy zwiastun (oczywiście w Polsce, na angielskim kanałach był pewnie wcześniej XD) CUDOWNIE zapowiadającego się filmu pt: "Zabójcze maszyny" reżyserii.. PETERA JACKSONA - wiecie, heh, reżyser sam za siebie mów. Tak więc, tutaj macie linka do tego półtoraminutowego zwiastunu:

(nie moja wina, jak będzie TYLKO link XD)
Tak więc, ogromnie zaintrygowana, wiedząc, że Jackson uwielbia tworzyć filmy na podstawie kultowych książek, wyguglałam sobie autora wymienionego na napisach końcowych (PRZEZNACZONYCH TYLKO DLA SZLACHTY I TYCH ZAINTRYGOWANYCH) - Philipa Reeve'a. Okazało się, że jest on autorem książki pt: "Żywe maszyny".
352x500.jpg

Książka została wydana jakoś w roku 2003. Była swego czasu "sensacją wydawniczą" w Wielkiej Brytanii. Wtedy też była wydawana w Polsce.
Krótki opisik z lubimyczytac.pl:
Londyn dostrzegł zdobycz. Małe miasteczko nie ma szans. Londyn jest wielki, szybki i... głodny. Wśród stalowych pokładów miasta młoda zabójczyni ściga własną ofiarę. Na jej drodze staje czeladnik cechu historyków. Ta chwila zmienia życie obojga. Już wkrótce Londyn przestaje być domem Toma i Hester, którym przyjdzie zmierzyć się z potężnym spiskiem, śmiercionośną bronią i potworną groźbą, jaka zawisa nad światem. Ale najpierw muszą pokonać własny strach...
Zapragnęłam być w jej posiadaniu, no halo, TEN OPIS (to wcale nie podchodzi pod książkoholizm, nueee), więc zaczęłam przeszukiwać internetowe księgarnie i Allegro. Ostatecznie znalazłam ją na Amazonie (:c), w wersji angielskiej, po $25, czyli około 87.50 zł :')))):
www.amazon.com/(…)1407152130…
Szczerze mówiąc, sądzę, że przed premierą filmu w Polsce (styczeń 2019), lub po, jeśli film okaże się hitem, mogą wznowić produkcję. No ale czekać ponad rok? JAK TAK MOŻNA? Więc, pomyślę nad kupnem, jeśli będę miała nadstan pieniędzy!
A wy co sądzicie? BO JA SIĘ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ!
Luleeyta.

Nie możesz dodać komentarza.