• Wpisów: 32
 • Średnio co: 1 dzień
 • Ostatni wpis: 4 minuty temu
 • Licznik odwiedzin: 1 361 / 34 dni
 
igotmyselfinish
 
Tytuł: Milion odsłon Tash
Oryginalny tytuł: Tash Hearts Tolstoy
Autor: Kathryn Ormsbee
Tłumaczenie: Zuzanna Byczek
Wydawnictwo: Moondrive, Wydawnictwo Otwarte
Ilość stron: 343
Data premiery: 17 sierpnia 2017

Czy sława może zaćmić nawet tak ważną wartość jak przyjaźń? Czy pisząc obrzydliwe krytyczne uwagi na temat niektórych produkcji, czy książek, zdajesz sobie sprawę z tego, jak ta osoba może bzikować później? Co jest ważniejsze - uczciwość, czy szczęście?

Jejusiu, od czego zacząć?
"Milion odsłon Tash" to książka, którą męczyłam prawie jakieś trzy tygodnie! Nie rozumiem tego, ponieważ okropnie mi się podobała!
Zacznijmy może od bohaterów - cudowni i niepowtarzalni! Tash nie okazała się typową, nudną nastolatką. Jest taka jak zapewniał tył okładki. Każda fangirl może się z nią porównać. W dodatku Jack i Paul, jej najlepsi przyjaciele, mają tak wspaniałe charaktery, że nie da się tego opisać. Ekipa filmowa dokładnie tak samo!
Jeśli chodzi o przyjaźń Tash i Jack, to przez całą książkę porównywałam je do mnie i mojej przyjaciółki - ta zachowuje się kropka w kropkę jak Jacklyn!
Dzięki Natashy, jej podejścia do życia, odnalazłam siebie w tym świecie. Może nie na długo, ale to zawsze coś. Ogromnie marzę, by być kimś, i by pracować z pozytywnymi ludźmi, by stworzyć coś wielkiego. Kathryn Ormsbee przywołała moje stare pragnienia bycia reżyserem. Skumulowała wraz ze wszystkimi emocjami, jakie odczuwała Zelenka i wyszła koncepcja na przyszłość!
Kiedy jest się nastolatką, która jak każdy w jej wieku poszukuje siebie, to uwielbia się takie książki. Za wszystko. Naprawdę.

Moja ocena:
10/10

A wy czytaliście historię Tash? Jeszcze nie? Serdecznie polecam!
(co do opowiadania, to nie sądzę, by pojawiło się jeszcze w tym roku, heh)
Luleeyta.
hb.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  @Vani ;3 (Poniucha): Zapewniam, że tak! Oczywiście, moje uczucia mogą być całkiem inne niż twoje, ale zawsze warto się przekonać! :D
   
 •  
   
  Hmmm, wydaję mi się, że ta książka może być naprawde dobra
   
 •  
   
  @_Kate_❤: O jejusiu, nawet nie wiesz jak takie słowa mogą poprawić nastrój i rozgrzać serduszko! Ogromnie cieszę się, że doceniasz moje wypociny i jestem ci wdzięczna!
  Pozdrowionka! :3
   
 •  
   
  No po twoim opisie to musi być cudowna i niesamowita książka :D
  Będę jej teraz poszukiwać w księgarniach xd
  Tak w ogóle bardzo fajny blog, podoba mi się tu dobranie kolorów, spokojne tło (kojarzy mi się z taką starą książką ''odkopaną'' na strychu u babci *-*)  i oczywiście największą rolę odgrywasz ty sama :3 Ja też mażę żeby być KIMŚ.  Jak patrzę na twoje wpisy to wiem, że masz coś w sobie i osiągniesz swój cel :)))
  ~pozdrowionka >3<