• Wpisów: 32
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: minutę temu
  • Licznik odwiedzin: 1 361 / 34 dni
 
igotmyselfinish
 
Witaj!
Minął rok. Sama nie wiem kiedy. Zresztą, nim się obejrzę, minie życie. Choć nie. Mam ogromną nadzieję, że nie. Kocham moje życie. Po dwóch latach trudów, wreszcie poczułam się szczęśliwa (rozwód rodziców między innymi).
W tym roku.. Hm. Zaczęłam szukać siebie. Zaczęłam poszukiwać swojego stylu - ubrania, muzyka, styl bycia. Zrobiłam ogromny krok naprzód. Poczułam, że mogę coś osiągnąć. Zaczęłam kreować się na taką, jaką chcę być. Jestem sobą. I to uwielbiam najbardziej. Może i czasem dotkną mnie wpływy środowiska, ale rzadko. Jestem taka jaka chcę być. Jestem z tego okropnie dumna.
Zrozumiałam czego chcę od życia. Zaczęłam wyrażać siebie. Nie jestem zwykła. Nie mogę wyjść z domu w najzwyklejszej bluzie i spodniach. Muszę mieć oryginalne bransoletki, założyć zegarek kieszonkowy lub kompas na szyję. Getry. Sznureczki, rzemyki. Ubrania z second-handu pomieszane z markowymi.
Cytaty, rysunki i plakaty na ścianach pokoju. Półki zrobione z pomalowanych skrzynek na owoce. Kolekcja drewnianych broni.
Druga połowa tego roku była cudna. Mam szczerą nadzieję, że ten następny będzie tak samo wspaniały. Może i lepszy.
A jak u was? Przeczytaliście te moje przynudzające nudy? Naprawdę? Ojeeej ♥
xdnd.jpg

Życzę wam szczęśliwego Nowego Roku! Spełnienia marzeń i wszystkiego, co najlepsze!
Luleeyta.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego