• Wpisów: 31
 • Średnio co: 1 dzień
 • Ostatni wpis: 2 dni temu, 17:52
 • Licznik odwiedzin: 1 361 / 34 dni
 
igotmyselfinish
 
Witaj!
Wybaczcie za brak wpisu wczoraj, lecz w środy kompletnie nie mam czasu na nic. Kończę o 13.30 (wyjątkowo szybko), idę do przyjaciółki, która mieszka rzut beretem od szkoły, 15.29 mamy autobus i na 16.00 dodatkowe zajęcia z angielskiego. Kończą się o 17.30, a ja w domu jestem jakoś kilka minut przed szóstą. Mam koło godziny, że przygotować się na trening i odrobić resztę lekcji, i przed siódmą wychodzę z domu. Na 19.15 do 20.45 karate. Po powrocie myję się, jem kolację i muszę się jeszcze uczyć. W dodatku w czwartki mam biologię, więc albo jest sprawdzian, albo pani pyta. Coś pięknego, kto zazdrości? :D
Tak więc, nienawidzę szczerze tego dnia, ale nie mam zamiaru rezygnować ani z angielskiego, ani karate :3
Kartkówka z województw poszła jak po maśle, gorzej ze sprawdzian z biologii dziś :') Żeby mieć piątkę na półrocze musiałabym dostać pięć ze sprawdzianu, lecz na sto procent jej nie mam, heh. W dodatku jutro kartkówka z matematyki, a ja nawet nie wiem czego nie wiem! Żegnaj, moja czwórko na półrocze..
W każdym razie, pouczyłam się wszystkiego w sumie, zobaczymy, czym mnie pani zaskoczy, heh.
Odkryłam także jedną ogromnie ciekawą rzecz! (wyczuj sarkazm)
Otóż, kompozytorami i autorami piosenek z cudownego musicalu "Król Rozrywki" są Benj Pasek oraz Justin Paul, którzy także tworzyli utwory do "La La Landu" (powinniście kojarzyć).
LECZ, nie miałam ŻADNEGO pojęcia, że skomponowali także piosenki do musicalu, który kocham nad życie - "Dear Evan Hansen"! Zdajecie sobie sprawę, jaką to wywołało u mnie burzę emocji? Nie? A tam, zdajecie.
Jak tam minął wasz dzień? Co musicie przetrwać?
A tutaj jedna z cudnych piosenek z "Dear Evan Hansen":

Radzę wsłuchać się w tekst. Nawet, jeśli nie znacie fabuły musicalu, i tak znajdziecie wartościowe przesłanie!
#YOUWILLBEFOUND
Luleeyta.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  @Princess Mérida DunBroch: O tak, ja też! W przyszłości będzie moim jednym z pierwszych celów do zwiedzenia!
   
 •  
   
  @Luleeyta: Studio Accantus robi swoje xD
  A poza tym ja po prostu koooocham Broadway.
   
 •  
   
  @Princess Mérida DunBroch: Jejku, jesteś pierwszą osobą mi 'znaną', hah, która wie co to 'Dear Evan Hansen'! :D
   
 •  
   
  Oh! Tak mi smutno, że nie dałam rady obejrzeć "Króla Rozrywki" :( Muszę go nadrobić, gdy tylko będzie dostępny.

  A "La La Land" i "Dear Evan Hansen" to ŻYCIE ❤️
   
 •  
   
  @Lili33love: A tam, pewnie jak będę starsza, też będę tęsknić za matematyką na moim poziomie, heh XD
   
 •  
   
  @ms moth: Jejusiu, strasznie mi miło, dziękuję za tak serdeczne słowa!
   
 •  
   
  @_Kate_❤: Bieduulka! Ale żyjesz, to najważniejsze XD
  Zajęcia mitologiczne, a cóż too?
   
 •  
   
  Ja zazdroszcze biologii xdd Niby za czasów kiedy się jej uczyłam tak narzekałam a teraz jak już nie mam nic typu biologia, geografia, chemia to tęsknie xddd Dziwna jestem xdd
   
 •  
   
  Masz kolejnego plusa u mnie za podejście :) Dobrze, że mimo wszystko nie rezygnujesz z karate ani z angielskiego, opłaci Ci się to. Kurcze, jesteś taka młoda, a taka ambitna, kreatywna i dojrzała. Aż z chęcią tu zaglądam.
   
 •  
   
  Zaraz, czy nauczyciele sie uwzieli na te środy?! Ja kończę w te dni gdzieś ok.14 ALE jeszcze mam zajęcia mitologiczne i jakby nie patrzeć przeskakuję jeszcze jedną godzinkę :,) Następnego dnia też siedze do 15 a pani z niemieckiego ( ta sama uczy biologii), biologii, chemii i matematyki bardzo lubi sprawdzać nasz stan wiedzy... Także albo slrawdziań, albo kartkówka (karkówka XD) albo pani pyta... Tsaaa super nie?
  Ja musiałam się zmieżyć z posylwestrowym stanem albowiem byłam jak poduszka Jasiek, nie miałam ochoty jeść co chwile nagłw bóle brzucha i 2 godziny w kiblu (nie zagłębiajmy się w szczegóły...). A po 3 dniach udręki kiedy się obudziłam z myślą że już jest okej mój kark powiedział stanowcze nie i zabraniał ruszyć głową. I tak cały cholerny tydzień ;_____;
   
 •  
   
  @*Mordka*: Na karate chodzę do całkiem innej szkoły, wynalazłam je w wakacje, heh :D
   
 •  
   
  Też Nienawidzę śród :/. Nie mam jakie dodatkowych zajęć (ogólnie to u mnie nie ma dodatkowych zajęć, a w szkole są jedynie z chemii i W-F'u, oprócz tego obowiązkowo muzyka lub plastyka).
  Powodzenia na kartkówce ;).